Skan Holz Pavillon Marseille Leisteengrijs houten paviljoen
327x350cm, Gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069686 Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2451
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Marseille Leisteengrijs houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Marseille Leisteengrijs is een 4-hoek paviljoen gemaakt van stabiel lamellenhout. Bijzondere aandacht verdienen de versierde koppelingsbanden, die het anderszins sober uitgeruste paviljoen visueel opwaarderen.
Opschroefsteunpalen om de palen op een fundament vast te pluggen zijn in het bouwpakket inbegrepen. Het dak bestaat uit 10 mm dikke polycarbonaat dubbelwandige stegplaten met bronzen kleurentoon. Vergeet niet uw nieuw paviljoen uit te rusten met praktische uitbreidingen zoals houtcomposiet vloeren, balustrades en nokkapjes, die u via het toebehoren meteen kunt meebeslellen.
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 327 cm |
| Sokkeldiepte | 350 cm |
| omsloten ruimte | 27,02 m³ |
| Binnenvlak | 11,5 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 10 mm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Leisteengrijs |
| Serie | Skanholz Marseille |
| Gewicht | 287,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371273-13-26 |
| Art.-Nr.: | 100069686 |
| EAN: | 4018211032648 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Marseille Leisteengrijs houten paviljoen