NATURinFORM wpc-terrasplanken 21x139mm DE NATURLINIE grafietgrijs massief
natuurlijke houten uitstraling, geschikt voor blote voeten, Art.-Nr.: 100064475a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplanken 21x139mm DE NATURLINIE grafietgrijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken van NATURinFORM zijn hoogwaardige terrasplanken van WPC (hout-polymeercomposiet). Deze planken bestaan uit 70% dennen- en dennenvezels (PEFC gecertificeerd) uit Duitse bossen en 30% kunststofgranulaat. Dit maakt ze bijzonder weersbestendig en bestand tegen verbleking en inwerking van wind en weer. Daarom hoeven de planken niet intensief onderhouden te worden zoals zuivere houten planken en blijven ze toch blijvend mooi. De terrasplanken moeten met een helling van 1,5-2% worden gelegd. De geborstelde oppervlakken van de terrasplanken krijgen na enkele weken een gelige teint. Dit is een natuurlijk proces, men spreekt van het verweeringsproces van de terrasplank. Afhankelijk van de inwerking van zonnestralen, intensiteit van mogelijke regenbuien en aanwezige schaduwverhoudingen ter plaatse, bereikt de terrasplank pas (ongeveer) 5-6 maanden na installatie zijn werkelijke kleur. Bij gladde oppervlakken van de terrasplanken kan de kleur tijdens het verweeringsproces sterk verdonkeren.
De natuurlijn is een massieve plank, wat deze zeer bestendig en belastbaar maakt. Het oppervlak van de plank is aan één zijde fijn geribd en aan de andere zijde voorzien van een edele houtnerf die bovendien geborsteld is. Hierdoor krijgen ze een houtnerf en houtoptiek zonder splintersplinters en zonder onderhoudsbehoefte. U kunt zelf kiezen welk van de twee oppervlakken u naar boven wilt hebben bij het leggen. De planken kunnen moeiteloos worden doorgezaagd om zo ook ronde bouwprojecten te realiseren.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 lfm terrasplanken; 2,5 - 3 m basisprofiel en 16 roestvrijstalen clips en schroeven! Dit vindt u allemaal in onze accessoiremodule.
- Onderzoek van slipwerendheid: R12/klasse C
- Duurzaamsheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC Gecertificeerd
- Gemaakt in Duitsland
- Inlandse houtvezel
- Eenvoudig te monteren en te onderhouden
Bij ons kunt u de plank ook als aangepaste snede bestellen, dat bespaart tijd en u hoeft zich alleen nog om het leggen bekommeren.
We verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij snijwerk, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen met een onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij ter nivelering van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het best aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage clips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
ExpansievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een expansievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE NATURLINIE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,16 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grafietgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064475a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplanken 21x139mm DE NATURLINIE grafietgrijs massief