NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE kastanjebruin massief
natuurlijke houtuitmening, blotevoetsfreundelijk, Art.-Nr.: 100064319a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE kastanjebruin massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken van NATURinFORM zijn hoogwaardige terrasplanken uit WPC (hout-polymeercomposiet). Deze planken bestaan uit 70% den- en sparvezels (PEFC gecertificeerd) uit Duitse bossen en 30% kunststofgranulaat. Dit maakt ze bijzonder weersbestendig en bestand tegen verkleuringen en inwerking van wind en weer. Daarom hoeven de planken niet intensief onderhouden te worden zoals zuivere houten planken en blijven ze toch duurzaam mooi. De terrasplanken moeten met een hellingshoek van 1,5-2% worden gelegd. De geborstelde oppervlakten van de terrasplanken krijgen na enkele weken een gelige kleur. Dit is een natuurlijk proces dat men aanwijzingen voor verwering van de terrasplank noemt. Afhankelijk van de inwerking van zonnestralen, intensiteit van mogelijke regenbuien en schaduwverhoudingen ter plaatse, krijgt de terrasplank pas ongeveer 5-6 maanden na de installatie zijn werkelijke kleur. Bij gladde oppervlakten van de terrasplanken kan de kleur tijdens het verweringsproces sterk donkerder worden.
De natuurlijn is een massieve plank, waardoor deze erg weerstandskrachtig en belastbaar is. Het oppervlak van de plank is aan één zijde fijn geribbeld en aan de andere zijde voorzien van een edele houtnerf die bovendien geborsteld is. Hierdoor krijgen ze een houtnerf en houtlook zonder splintergevaar en zonder onderhoudslast. U kunt zelf beslissen welk van de twee oppervlakken u bovenop wilt hebben bij de leggen. De planken kunnen gemakkelijk ter grootte gesneden worden, zodat ook ronde bouwprojecten kunnen worden gerealiseerd.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 lopende meter terrasplanken; 2,5 - 3 m basisprofiel en 16 roestvrijstalen klemmen en schroeven! Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
- Antiglijeigenschappentest: R12/klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC gecertificeerd
- Gemaakt in Duitsland
- Inlandse houtvezel
- Eenvoudig te monteren en onderhouden
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijwerk lengtietoleranties van +0 tot +30 mm voorkomen. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grintondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen met een onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberprofielen worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor afstelling van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere leggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u zich richting tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en dat er een uniforme voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, zet het materiaal ook na het leggen door. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE NATURLINIE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,16 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Kastanjebruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064319a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE kastanjebruin massief