NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATUURLIJN bernsteinkleurig massief
individuele nerf, natuurlijk werkende kleurverloning, Art.-Nr.: 100064418a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATUURLIJN bernsteinkleurig massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken DIE NATURLINIE bernsteinbraun van NATURinFORM zijn hoogwaardige terrasplanken van WPC (hout-kunststofcomposiet). Deze planken bestaan uit 70% den- en sparrenhoutvezel (PEFC-gecertificeerd) uit Duitse bossen en 30% kunststofgranulaat. Dit maakt ze bijzonder weer- en vochtbestendig en resistent tegen verkleuringen en invloeden van wind en weer. Daardoor hoeven de planken niet intensief onderhouden te worden zoals bijvoorbeeld zuivere houten planken en blijven ze toch duurzaam mooi. De terrasplanken moeten met een helling van 1,5-2% worden gelegd. De geborstelde oppervlakken van de terrasplanken ontwikkelen na enkele weken een gelige tint. Dit is een natuurlijk proces dat verwering van de terrasplank wordt genoemd. Afhankelijk van de zonnestraling, de intensiteit van mogelijke regenbuien en de heersende schaduwomstandigheden ter plaatse, krijgt de terrasplank pas (ongeveer) 5-6 maanden na inbouw haar werkelijke kleur. Bij gladde oppervlakken van de terrasplanken kan de kleur tijdens het verweringsproces sterk donkerder worden.
De Naturlinie is een massieve plank, wat haar zeer weerstandsvast en belastbaar maakt. Het oppervlak van de plank is aan één zijde fijn geribbeld en aan de andere zijde voorzien van een edel houtmotief dat bovendien geborsteld is. Zo krijgt u een houtmotief en houtoptiek zonder splintersplintergevaar en zonder onderhoudswerk. U kunt zelf bepalen welk van de twee oppervlakken u tijdens het leggen naar boven wilt hebben. De planken kunnen gemakkelijk worden doorgesneden zodat ook ronde bouwprojecten kunnen worden gerealiseerd.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 lfm terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen klemmen en schroeven! Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
Voordelen van NATURinFORM
- Antigliptest: R12/klasse C
- Duurzaamheidklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC-gecertificeerd
- Gemaakt in Duitsland
- Inlandse houtvezel
- Gemakkelijk te monteren en onderhouden
Wij verzoeken u op te merken dat alle terrasplanken, standaardlengten en bij het snijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm hebben. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterbereich liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiesondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberonderbussen worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het stapcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legging richting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagedragers bevestigd. Montagedragers hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijke voegafstand ontstaat.
DilatatievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE NATURLINIE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,16 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Amberbuin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064418a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATUURLIJN bernsteinkleurig massief