NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE eikenhout massief
individuele nerf, natuurlijk uitziende kleurgradiatie, Art.-Nr.: 100064403a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE eikenhout massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken DIE NATURLINIE eikbraun van NATURinFORM zijn hoogwaardige terrasplanken van WPC (houtcomposiet). Deze planken bestaan uit 70% den- en spaarvezels (PEFC-gecertificeerd) uit Duitse bossen en 30% kunststofgranulaat. Dit maakt ze bijzonder weersbestendig en resistent tegen verbleken en invloeden van wind en weer. Daardoor hoeven de planken niet intensief onderhouden te worden zoals bijvoorbeeld zuivere houten planken en blijven ze toch duurzaam mooi. De terrasplanken moeten met een helling van 1,5-2% worden gelegd. De geborstelde oppervlakken van de terrasplanken krijgen na enkele weken een geel kleurstoffeton. Dit is een natuurlijk proces, men spreekt van het verweeringsproces van de terrasplank. Afhankelijk van de blootstelling aan zonnestralingsintensiteit van mogelijke regenval en bestaande schaduwverhoudingen ter plaatse, krijgt de terrasplank eerst (ongeveer) 5-6 maanden na installatie zijn werkelijke kleurstof. Bij gladde oppervlakken van de terrasplanken kan de kleurstof tijdens het verweeringsproces sterk verdonkeren.
De Naturlinie is een massieve plank, wat haar zeer bestand en belastbaar maakt. Het oppervlak van de plank is aan één zijde fijn geribd en aan de andere zijde voorzien van een edele houtnerf die bovendien geborsteld is. Daardoor krijgt u een houtnerf en houtoptiek zonder splintersplintergevaar en zonder onderhoudsvereisten. U kunt zelf bepalen welk van de twee oppervlakken u bovenaan wilt hebben bij het leggen. De planken kunnen gemakkelijk worden doorgesneden om ook ronde bouwprojecten te realiseren.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 lopende meter terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen klemmen en schroeven! Dit alles vindt u in onze toebehoren module.
Voordelen van NATURinFORM:
- Glijweerstandstest: R12/klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC-gecertificeerd
- Gemaakt in Duitsland
- Inheemse houtvezel
- Montage- en onderhoudsvriendelijk
Bij ons kunt u de plank ook als individuele toesnijding bestellen, dat bespaart tijd en u hoeft zich alleen nog om de montage te bekommeren.
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het toesnijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Montage op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de justage van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de later leggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingsvogAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvog naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE NATURLINIE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,16 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Eikenhout bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064403a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm DE NATURLINIE eikenhout massief