NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm POPULAIR massief bruin
Met bouwtoezichtelijke toelating, ook in openbare gebouwen, Art.-Nr.: 100283434a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm POPULAIR massief bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE BELIEBTE massiv kan dankzij haar algemene bouwkundige toelating (nr. Z-10.9-484) zonder beperkingen als dragende plankvloer in het buitengebied, ook in openbare gebouwen, worden gelegd. Met haar individuele, dubbelzijdige houtnerf creëert u een bijzonder woongenot in uw buitengebied.
DIE BELIEBTE massiv van NaturinForm biedt u met haar twee oppervlakken, fijn geribd of elegant golvend, verschillende ontwerpmogelijkheden voor
uw toekomstige favoriete plek. Ervaar het natuurlijk aandoende kleurverloop, de individuele houtnerf en de bijzondere oppervlaktestructuur op uw balkon of terras.
De DIE BELIEBTE massiv WPC-terrasplank van NaturinForm wordt met 70% PEFC-gecertificeerd, binnenlands hout in Duitsland gemaakt. De uiterst weerbestendige en onderhoudsvriendelijke WPC-planken kunnen eenvoudig met water en een zachte borstel worden gereinigd. Door de minimale onderhoudsinspanning blijft u meer tijd over om uit te spannen en te herstellen.
Het hoge houtgehalte van ongeveer 70% is verantwoordelijk voor het feit dat de planken pas na een rijpingsproces van ca. 6 maanden hun definitieve kleur krijgen. De WPC-terrasplanken kunnen na het leggen, bijv. met een cirkelzaag of decoupeerzaag, net als echte houten planken, naar vorm worden gezaagd. Rondingen uitsnijden, bijvoorbeeld om lichten in te bouwen of afvoerpijpen weg te werken, is zonder problemen mogelijk.
Het leggen van de terrasplanken is relatief eenvoudig. Voor één vierkante meter DIE Beliebte massiv hebt u ongeveer 7 planken van 1 m lengte nodig. Afhankelijk van de omstandigheden hebt u
ongeveer 2,5-3,0 m basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen kamers met schroeven nodig. Zorg er absoluut voor dat u de installatiehandleiding in acht neemt; de installatie moet conform de toelatingsvoorschriften plaatsvinden!
- bouwkundig goedgekeurd, toelatingsnummer Z-10.9-484
- dubbelzijdige houtnerf voor dubbelzijdige installatie
- standaardlengtes 4000 mm en 6000 mm
- ook bij vocht slipvrij (slip-resistantietest R12/13)
- voetvrij en slijpvast
- eenvoudig te leggen en onderhouden
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- zonder tropisch hardhout
Wij verzoeken u erop te letten dat er bij alle terrasplanken, standaardlengtes en bij het op maat snijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterbereik liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindbedding voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen met een onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere installatierichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt zich naar de tuin toe. Terrasplanken worden voornamelijk met montagueclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingskierOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingskier naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE BELIEBTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 26 mm |
| Lengte | 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,7 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, geborsteld |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 800 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283434a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm POPULAIR massief bruin