NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief steengrijs
Met bouwkundige toelating, ook in openbare gebouwen, Art.-Nr.: 100283442a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief steengrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE BELIEBTE massiv kan dankzij zijn algemene bouwkundige toelating (nr. Z-10.9-484) zonder beperkingen als draagvloer in het buitengebied, ook in openbare gebouwen, worden gelegd. Met zijn individuele, dubbelzijdige nerf creëert u een bijzondere welzijnssfeer in uw buitenruimte.
DIE BELIEBTE massiv van NaturinForm biedt u met zijn twee oppervlakken, fijn geribbeld of elegant golvend, verschillende ontwerpingsmogelijkheden voor uw toekomstige favoriete plek. Ervaar het natuurlijk aandoende kleurenverloop, de individuele nerf en de bijzondere oppervlaktestructuur op uw balkon of terras.
De DIE BELIEBTE massiv WPC-terrasplank van NaturinForm wordt met 70% PEFC-gecertificeerd, inlands hout in Duitsland vervaardigd. De uiterst weersbestendige en onderhoudsarme WPC-planken kunnen eenvoudig met water en een zachte borstel worden gereinigd. Door de minimale onderhoudsopgave blijft u meer tijd over om te ontspannen en uit te rusten.
Het hoge houtgehalte van ongeveer 70% is verantwoordelijk voor het feit dat de planken pas na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun definitieve kleur krijgen. De WPC-terrasplanken kunnen na het leggen, bijvoorbeeld met een cirkelzaag of decoupeerzaag, net als echt houten planken, naar vorm worden gezaagd. Uitsnijdingen maken, bijvoorbeeld om daklichten in te bouwen of afvoerpijpen weg te werken, is zonder problemen mogelijk. Het leggen van de terrasplanken is relatief eenvoudig. Voor een vierkante meter DIE BELIEBTE massiv hebt u ongeveer 7 planken van 1 m lengte nodig. Afhankelijk van de situatie hebt u ongeveer 2,5–3,0 m basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen kamers met schroeven nodig. Zorg ervoor dat u de installatiehandleiding in acht neemt; de installatie moet volgens de toelatingsvereisten plaatsvinden!
Productvoordelen:- bouwkundig goedgekeurd, toelatingsnummer Z-10.9-484
- dubbelzijdige nerf voor dubbelzijdige leggen
- standaardlengten 4000 mm en 6000 mm
- ook bij vochtigheid slipvrij (uitslipproef R12/13)
- voetvrij en splinterloos
- gemakkelijk te leggen en te onderhouden
- hout uit duurzame bosbouw (PEFC-gecertificeerd)
- tropenhoutvij
Wij verzoeken u op te merken: Bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijden zijn lengtietoleranties van +0 tot +30 mm mogelijk. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterbereich liggen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE BELIEBTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 26 mm |
| Lengte | 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,7 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, geborsteld |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 800 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Steengrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283442a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief steengrijs