NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief grijs
Met bouwkundig toezichtkeurmerken, ook in openbare gebouwen, Art.-Nr.: 100283436a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE BELIEBTE massiv kan dankzij haar algemene bouwkundige toelating (nr. Z-10.9-484) zonder beperkingen als draagvloer planken voor buiten, ook in openbare gebouwen, worden gelegd. Met haar individuele, dubbelzijdige nerf creëert u een bijzonder welbevinden in uw buitenruimte.
DIE BELIEBTE massiv van NaturinForm biedt u met haar twee oppervlakken, fijn geribd of elegant golvend, verschillende vormgevingsmogelijkheden voor
uw toekomstige favoriete plek. Ervaar dan de natuurlijk aandoende kleurvariatie, de individuele nerf en de speciale oppervlaktestructuur op uw balkon of terras.
De DIE BELIEBTE massiv WPC-terrasplank van NaturinForm wordt met 70% PEFC-gecertificeerd, inheems hout in Duitsland vervaardigd. De uiterst weerbestendige en onderhoudsarme WPC-planken kunnen eenvoudig met water en een zachte borstel worden gereinigd. Door de minimale onderhoudskosten blijft u meer tijd over om uit te spannen en te herstellen.
Het hoge houtgehalte van ongeveer 70% is verantwoordelijk voor het feit dat de planken eerst na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun uiteindelijke kleur krijgen. De WPC-terrasplanken kunnen na het leggen, bijv. met een cirkelzaag of decoupeerzaag, net als echte houten planken, naar vorm worden gezaagd. Het uitsnijden van afrondingen, bijvoorbeeld om lichten in te bouwen of afvoerpijpen in te versenken, is zonder problemen mogelijk.
Het leggen van de terrasplanken is relatief eenvoudig. Voor een vierkante meter DIE Beliebte massiv heeft u ongeveer 7 planken van 1 m lengte nodig. Afhankelijk van de omstandigheden heeft u
ongeveer 2,5-3,0 m basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen klemmen met schroeven nodig. Houd er alstublieft rekening mee dat u de leidraden voor het leggen volgt, het leggen moet volgens de toelatingsvereisten gebeuren!
- bouwkundig toegelaten, toelatingsnummer Z-10.9-484
- dubbelzijdige nerf voor dubbelzijdig leggen
- standaardlengten 4000 mm en 6000 mm
- ook bij natte omstandigheden slip-bestendig (test antislipwerking R12/13)
- voetlicht vriendelijk en splintvrij
- makkelijk te leggen en onderhouden
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- vrij van tropisch hout
Wij wijzen u erop dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het zagen lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindfundament voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin voor. Terrasplanken worden hoofdzakelijk met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatig voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minstens 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE BELIEBTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 26 mm |
| Lengte | 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,7 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, geborsteld |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 800 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283436a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief grijs