NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief zwartbruin
Met bouwaufsichtelijke toelating, ook in openbare gebouwen, Art.-Nr.: 100283440a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief zwartbruin Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE BELIEBTE massiv kan dankzij haar algemene bouwkundige goedkeuring (nr. Z-10.9-484) zonder beperkingen als dragende plankvloer in het buitengebied, ook in openbare gebouwen, worden gelegd. Met haar individuele, dubbelzijdige nerf creëert u een bijzonder woongenot in uw buitengebied.
DIE BELIEBTE massiv van NaturinForm biedt u met haar twee oppervlakken, fijn gegrild of elegant geribbeld, verschillende gestalterische mogelijkheden voor
uw toekomstige favoriete plek. Ervaar dan de natuurlijk aangenaam kleurverloop, de individuele nerf en de bijzondere oppervlaktestructuur op uw balkon of terras.
De DIE BELIEBTE massiv WPC-terrasplank van NaturinForm wordt met 70% PEFC-gecertificeerd, inheems hout in Duitsland vervaardigd. De uiterst weerbestendig en onderhoudsvriendelijk WPC-planken kunnen eenvoudig met water en een zachte borstel worden schoongemaakt. Door de minimale onderhoudsopgave blijft u meer tijd over om te ontspannen en uit te rusten.
Het hoge houtgehalte van ongeveer 70% zorgt ervoor dat de planken pas na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun uiteindelijke kleur krijgen. De WPC-terrasplanken kunnen na het leggen, bijvoorbeeld met een cirkelzaag of decoupeerzaag, net als echte houten planken, in vorm worden gesneden. Afronding uitsnijden, bijvoorbeeld om lampen in te bouwen of regenpijpen in te graven is zonder problemen mogelijk.
Het leggen van de terrasplanken is relatief eenvoudig. Voor een vierkante meter DIE Beliebte massiv heeft u ongeveer 7 planken à 1 m lengte nodig. Afhankelijk van de omstandigheden heeft u ongeveer 2,5-3,0 m basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen camera's met schroeven nodig. Zorg ervoor dat u de leidinstructie strikt opvolgt, de installatie moet volgens de goedkeuringsvereisten gebeuren!
- bouwkundig goedgekeurd, goedkeuringsnummer Z-10.9-484
- dubbelzijdige nerf voor dubbelzijdige leggen
- Standaardlengten 4000 mm en 6000 mm
- ook bij vochtigheid slipbestendig (test slipweerstand R12/13)
- voetvrij en splintervast
- eenvoudig te leggen en te onderhouden
- hout uit duurzam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- tropenhoutvrij
Wij verzoeken u op te merken dat alle terrasplanken, standaardlengten en bij het snijden, lengtietoleranties van +0 tot +30 mm hebben. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubbermatten worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het uitlijnen van de onderconstructie en verbeteren het trapcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de toekomstige legrerichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huiswand en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden hoofdzakelijk met montagehouders bevestigd. Montagehouders hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatig voegafstand ontstaat.
DilatatievogeAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoge naar de huiswand van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE BELIEBTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 26 mm |
| Lengte | 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,7 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, geborsteld |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 800 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Donkerbruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283440a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief zwartbruin