NATURinFORM WPC-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief antraciet
Met bouwkundige toelating, ook in openbare gebouwen, Art.-Nr.: 100283438a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE BELIEBTE massiv kan dankzij zijn algemene bouwkundige toelating (nr. Z-10.9-484) zonder beperkingen als dragende vlonderplanken in het buitengebied, ook in openbare gebouwen, worden gelegd. Met zijn individuele, dubbelzijdige nerf creëert u een bijzondere woonsfeer in uw buitenruimte.
DIE BELIEBTE massiv van NaturinForm biedt u met zijn twee oppervlakken, fijn geribbeld of elegant golvend, verschillende ontwerpingsmogelijkheden voor
uw toekomstige favoriete plek. Ervaar de natuurlijk aandoende kleurvariatie, de individuele nerf en de bijzondere oppervlaktestructuur op uw balkon of terras.
De DIE BELIEBTE massiv WPC-terrasplank van NaturinForm wordt met 70% PEFC-gecertificeerd, inheems hout in Duitsland vervaardigd. De uiterst weersbestendige en onderhoudsarme WPC-planken kunnen eenvoudig met water en een zachte borstel worden schoongemaakt. Door de minimale onderhoudsverplichting blijft u meer tijd over om te ontspannen en uit te rusten.
Het hoge houtpercentage van ongeveer 70% is er verantwoordelijk voor dat de planken pas na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun definitieve kleur krijgen. De WPC-terrasplanken kunnen na het leggen, bijvoorbeeld met een cirkelzaag of steekzaag, net als echte houten planken, op maat worden gezaagd. Het uitsnijden van rondingen, bijvoorbeeld om dakvensters in te bouwen of regenpijpen in te versenken, is zonder problemen mogelijk.
Het leggen van de terrasplanken is relatief eenvoudig. Voor een vierkante meter DIE BELIEBTE massiv hebt u ongeveer 7 planken á 1 m lengte nodig. Afhankelijk van de omstandigheden hebt u
ongeveer 2,5-3,0 m basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen clips met schroeven nodig. Dient u absoluut de installatiehandleiding in acht te nemen, de installatie moet volgens de toelatingsvoorschriften plaatsvinden!
- bouwkundig toegelaten, toelatingsnummer Z-10.9-484
- dubbelzijdige nerf voor dubbelzijdig leggen
- standaardlengtes 4000 mm en 6000 mm
- ook wanneer nat niet-glad (onderzoek griptechnische waarde R12/13)
- voetvrij en splintervrij
- gemakkelijk te leggen en te onderhouden
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- vrij van tropisch hout
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het zagen, lengte-toleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grinduntergrond verhindert dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberkussens worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het instellen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het best bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een uniform voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE BELIEBTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 26 mm |
| Lengte | 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,7 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, geborsteld |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 800 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283438a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 25x138 mm DE POPULAIRE massief antraciet