NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140 mm DIE SMARTE Naturline-Edition eikbruin
Nul-graden-plank, verschillende lengtes, antislip, traptrap zeker en blootvoetsvoet vriendelijk, Art.-Nr.: 100310487a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140 mm DIE SMARTE Naturline-Edition eikbruin Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE SMARTE terrasplanken in de NATURLINIE-Edition van NATURinFORM is een bijzonder onderhoudsvriendelijk en duurzaam nulgradenplank. Door een lichte welving van de terrasplanken kan regen- of schoonmakingswater gemakkelijk afvloeien. De welving maakte het mogelijk dat DIE SMARTE terrasplanken zonder de anders gebruikelijke helling kunnen worden gelegd. Door de steenstructuur van het oppervlak zijn de terrasplanken antislip en blotevoetvriendelijk. Bovendien zijn de eenzijdig gestructureerde en ongeborsteide terrasplanken splintervrij en scheuren niet.
DIE SMARTE in de Naturlinie-Edition wordt, zoals alle houtcomposiet-producten van NATURinFORM, met PEFC-gecertificeerd inheems hout in Duitsland vervaardigd. De buitengewoon weersbestendige en onderhoudsvriendelijke houtcomposiet-terrasplanken kunnen eenvoudig met schoon water en een borstel worden schoongemaakt. Door de geringe onderhoudsbelasting houdt u meer tijd over om uit te rusten en te ontspannen.
Voor het leggen van een vierkante meter hebt u ongeveer 7 terrasplanken à 1 meter lengte en afhankelijk van lokale omstandigheden ongeveer 2,5–3 meter basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen klemmen met schroeven voor bevestiging nodig. Raadpleeg de NATURinFORM leidraden voor het leggen.
Productvoordelen- Breedte 140 mm, hoogte 19 mm, aanbevolen voegbreedte 5 mm
- antislip, blotevoetvriendelijk en splintervrij
- waterafstotend en onderhoudsvriendelijk
- eenzijdig gestructureerd, ongeborst
- zeer goede UV-bestendigheid
- hout uit duurzame bosbouw (PEFC-gecertificeerd)
- vrij van tropisch hout
- Vervaardigd in Duitsland
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, standaardlengtes en bij snijwerk lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterintervalbereik liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen met onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberpadjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legruimte van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagebeugels bevestigd. Montagebeugels hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
DilatatievoegAangezien houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoeg aan de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,7 kg/m |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Eikenhout bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100310487a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140 mm DIE SMARTE Naturline-Edition eikbruin