NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie basaltgrijs
Nuldraad planken, verschillende lengtes, Antislip, staptrap veilig en voetkleed vriendelijk, Art.-Nr.: 100310503a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie basaltgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE SMARTE terrasplank in de NATURLINIE-editie van NATURinFORM is een bijzonder onderhoudsarme en duurzame nulgraads plank. Door een lichte welving van de terrrasplanken kan regen- of schoonmaakwater gemakkelijk afvloeien. De welving maakte het mogelijk dat DIE SMARTE terrasplanken zonder de gebruikelijke helling kunnen worden gelegd. Door de steenstructuur van het oppervlak zijn de terrrasplanken antislip en voetvrij. Bovendien zijn de aan één zijde gestructureerde en ongeborste terrrasplanken splintervrij en scheuren niet.
DIE SMARTE in de Naturlinie-editie wordt, zoals alle houtcomposiet-producten van NATURinFORM, met PEFC-gecertificeerd, inlands hout in Duitsland vervaardigd. De uitzonderlijk weerbestendige en onderhoudsarme houtcomposiet-terrrasplanken kunnen eenvoudig met helder water en een borstel worden gereinigd. Door de lage onderhoudsnoodzaak blijft u meer tijd over om te herstellen en te ontspannen.
Voor de leggen van één vierkante meter hebt u ongeveer 7 terrrasplanken van 1 meter lengte nodig en afhankelijk van de plaatselijke omstandigheden ongeveer 2,5–3 meter basisproofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen clips met schroeven voor bevestiging. Gelieve de NATURinFORM installatiehandleiding in acht te nemen.
Productvoordelen- Breedte 140 mm, hoogte 19 mm, aanbevolen voegafstand 5 mm
- antislip, voetvrij en splintervrij
- waterafstotend en onderhoudsarm
- aan één zijde gestructureerd, ongeborst
- zeer goede UV-bestendigheid
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- tropenhoutvij
- Vervaardigd in Duitsland
Wij willen u erop attenderen dat alle terrrasplanken, standaardlengtes en bij snijwerk lengtietoleranties van +0 tot +30 mm hebben. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn ook mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water op de terrrasplanken. Bovendien dienen zij ter correctie van de onderconstructie en verbeteren het staptcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrrichting van de terrrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrrasplanken begint u het best aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrrasplanken worden meestal met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een uniforme voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeOmdat houtcomposiet-terrrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minstens 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,7 kg/m |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Basaltgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100310503a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie basaltgrijs