NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-Edition barnsteen bruin
Nul-graden-plank, verschillende lengtes, anti-slip, trapvast en blootvoets vriendelijk, Art.-Nr.: 100310491a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-Edition barnsteen bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE SMARTE terrasplanken in de NATURLINIE-editie van NATURinFORM is een bijzonder onderhoudsarme en duurzame nul-graden-plank. Door een lichte welving van de terrasplanken kan regen- of reinigingswater gemakkelijk afvloeien. De welving maakte het mogelijk dat DIE SMARTE terrasplanken zonder het anders gebruikelijke hellingseffect kunnen worden gelegd. Door de steenstructuur van het oppervlak zijn de terrasplanken slitvast en blotevoets-vriendelijk. Bovendien zijn de eenzijdig gestructureerde en ongeborselde terrasplanken splintvrij en scheuren niet.
DIE SMARTE in de Naturlinie-editie wordt, net als alle houtcomposiet-producten van NATURinFORM, gemaakt van PEFC-gecertificeerde inlandse houtsoorten in Duitsland. De buitengewoon weerbestendige en onderhoudsarme houtcomposiet-terrasplanken kunnen gewoon met schoon water en een borstel worden gereinigd. Door de lage onderhoudskosten blijft u meer tijd over om uit te rusten en te ontspannen.
Voor het leggen van één vierkante meter heeft u ongeveer 7 terrasplanken van 1 meter lengte nodig en afhankelijk van lokale omstandigheden ongeveer 2,5–3 meter bodemprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen klemmen met schroeven voor bevestiging. Let op de NATURinFORM leidraden voor leggen.
Productvoordelen- Breedte 140 mm, hoogte 19 mm, aanbevolen voegbreedte 5 mm
- slitvast, blotevoets-vriendelijk en splintvrij
- waterafstotend en onderhoudsarm
- eenzijdig gestructureerd, ongeborsfeld
- zeer goede UV-bestendigheid
- Hout uit duurzame bosbouw (PEFC-gecertificeerd)
- vrij van tropisch hout
- Gemaakt in Duitsland
Wij wijzen u erop dat bij alle terrasplanken, standaardlengtes en bij het snijden, lengteverdragingen van +0 tot +30 mm bestaan. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterbereich voorkomen.
Een onkruidmat op een zand-/kiesondergrond verhindert dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin voor. Terrasplanken worden voornamelijk met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een uniforme voegafstand ontstaat.
UitzettingvoegOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,7 kg/m |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Amberbuin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100310491a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-Edition barnsteen bruin