NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie grafietgrijs
Nulgradenplank, verschillende lengten, Antislip, staptrap en blotevoetsvriendelijk, Art.-Nr.: 100310499a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie grafietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE SMARTE terrasplank in de NATURLINIE-Edition van NATURinFORM is een bijzonder onderhoudsarme en duurzame nulgraads plank. Door een lichte welving van de terrasplanken kan regen- of schoonmaakwater gemakkelijk afvloeien. De welving maakt het mogelijk dat DIE SMARTE terrasplanken zonder het anders gebruikelijke hellingseffect kunnen worden gelegd. Door de steenstructuur van het oppervlak zijn de terrasplanken antislip en voetvrij. Bovendien zijn de eenzijdig gestructureerde en ongehard terrasplanken splintervrij en kraken niet.
DIE SMARTE in de Naturlinie-Edition wordt, zoals alle houtcomposiet-producten van NATURinFORM, met PEFC-gecertificeerd, inlands hout in Duitsland vervaardigd. De uitzonderlijk weerbestendige en onderhoudsarme houtcomposiet-terrasplanken kunnen eenvoudig met schoon water en een borstel worden schoongemaakt. Door de lage onderhoudslasten hebt u meer tijd om uit te rusten en te ontspannen.
Voor de leggen van één vierkante meter hebt u ongeveer 7 terrasplanken van 1 meter lengte nodig en afhankelijk van de plaatselijke omstandigheden ongeveer 2,5–3 meter basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen clips met schroeven voor bevestiging. Zie de NATURinFORM leidraden voor leggen.
Productvoordelen:- Breedte 140 mm, hoogte 19 mm, aanbevolen voegafstand 5 mm
- antislip, voetvrij en splintervrij
- waterafstotend en onderhoudsarm
- eenzijdig gestructureerd, ongehard
- zeer goede UV-bestendigheid
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC-gecertificeerd)
- tropenhouvrij
- Gemaakt in Duitsland
Wij verzoeken u op te letten: Bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het snijden zijn lengtetoleranties van +0 tot +30 mm mogelijk. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn ook mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
- Zand-/grindasmengsel
- Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindenondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit. - Betonplaten
Leggen op een afstand van 40–60 cm van elkaar. - Rubberpads
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor justage van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort. - Onderconstructie
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legruimte van de terrasplanken aangebracht. - Terrasplank
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montageconnectoren bevestigd. Montageconnectoren hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat. -

Uitzettingsfuge
Omdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50–90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,7 kg/m |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grafietgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100310499a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie grafietgrijs