NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie kastanjebruin
Nullgraadplank, verschillende lengten, antislip, stabiel en voetenvriendelijk, Art.-Nr.: 100310495a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie kastanjebruin Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE SMARTE terrasplanken in de NATURLINIE-Edition van NATURinFORM is een bijzonder onderhoudsarme en duurzame nulgradige plank. Door een lichte welving van de terrasplanken kan regen- of schoonmaakwater gemakkelijk afstromen. De welving maakte het mogelijk dat DIE SMARTE terrasplanken zonder het anders gebruikelijke verhang kunnen worden gelegd. Door de steenstructuur van het oppervlak zijn de terrasplanken antislip en voetvrij vriendelijk. Bovendien zijn de eenzijdig gestructureerde en ongepoetste terrasplanken splintervrij en scheuren niet.
DIE SMARTE in the Naturlinie-Edition wordt, zoals alle WPC-producten van NATURinFORM, met PEFC-gecertificeerd, inlands hout in Duitsland vervaardigd. De buitengewoon weerbestendig en onderhoudsarm WPC-terrasplanken kunnen eenvoudig met schoon water en een borstel worden gereinigd. Door de lage onderhoudskosten heeft u meer tijd om te ontspannen en te relaxen.
Voor de leggen van één vierkante meter hebt u ongeveer 7 terrasplanken à 1 meter lengte en afhankelijk van de lokale omstandigheden ongeveer 2,5-3 meter basisprofiel en ongeveer 16 roestvrijstalen klemmen met schroeven nodig voor bevestiging. Raadpleeg alstublieft de NATURinFORM leidraden voor installatie.
Productvoordelen- Breedte 140 mm, hoogte 19 mm, aanbevolen voegbreedte 5 mm
- antislip, voetvrij vriendelijk en splintervrij
- waterafstotend en onderhoudsarm
- eenzijdig gestructureerd, ongepoetst
- zeer goede UV-bestandigheid
- hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC gecertificeerd)
- tropenhoutovrij
- Vervaardigd in Duitsland
We verzoeken u er rekening mee te houden dat alle terrasplanken, standaardlengtes en bij het afknippen lengtetoleranties van +0 tot +30 mm hebben. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen mechanisch worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen in een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpadjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor fijnafstemming van de onderconstructie en verbeteren het stapcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral bevestigd met montagebeugels. Montagebeugels hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegbreedte ontstaat.
DilatatievoegAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,7 kg/m |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Kastanjebruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100310495a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 19x140 mm DE SLIMME Naturline-editie kastanjebruin