Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Zen stenen verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenuitlaat, glad bedrukte voorzijde met een Zen-stenendesign, Art.-Nr.: 100470108a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Zen stenen verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met Zen-Steen-motief bieden u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Zijn volledig oppervlak met gladde voorkant met Zen-Steen-motief is magnetisch en geeft de radiatoren een onopvallende schoonheid. De verticale XIMAX radiatoren P1 Plan Print kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk standaard thermostaatventiel of elk standaard 50 mm middenaansluitingsgarnituur, ook met Smart-Home radiatorventiele. De 50 mm middelaansluiting zorgt hierbij voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de montage.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan Print hebt u de flexibiliteit om het aansluitingstype geheel naar uw individuele wensen te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze linksboven, linksonder, rechtsboven of rechtsonder worden bepaald. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorengradestaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poederlakken poedergecoat wordt. Deze coating garandeert een robuust oppervlak met een edele uitstraling, die door de hoogwaardige druk op het oppervlak nog mooier wordt. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa uit gecontroleerde materialen en met behulp van modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmanskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorengradestaal
- Met milieuvriendelijke poederlakken poedergecoat
- Hoogwaardige druk met Zen-Steen-motief
- Combineerbaar met elk standaard 50 mm middenaansluitingsgarnituur
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot middendraad: ca. 40 mm
- Toevoerposition: linksboven, linksonder, rechtsboven, rechtsonder
- Retourposition: linksboven, linksonder, rechtsboven, rechtsonder
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Zen stenen |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470108a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagewerk
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluitstopjes