Ximax-ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Bamboe/Steen verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middentelraansluiting, gladdefront met bamboe-/steenmotief, Art.-Nr.: 100470106a Beschrijving
Productinformatie
Ximax-ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Bamboe/Steen verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met prachtig Bamboe/Steen-motief bieden u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van uitmuntende functionaliteit en eersteklas design. Uw volledig vlakke, gladde voorkant met Bamboe/Steen-motief afdruk is magnetisch en geeft de radiatoren een ingetogen schoonheid. De verticale XIMAX radiatoren P1 Plan Print kunnen in elk standaard centraal verwarmingssysteem worden gemonteerd. Ze zijn compatibel met elke handelskwaliteit thermostaat, ook met Smart-Home radiatorventielen, of elke gangbare 50 mm middenaansluiting. De 50 mm middenaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de radiatormontering.
Met de XIMAX Design radiatoren P1 Plan Print hebt u de flexibiliteit om de aansluitingswijze geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze onder links, boven links, onder rechts of boven rechts worden bepaald. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedercoat wordt. De coating garandeert een ongevoelig oppervlak met edel uiterlijk, dat door het hoogwaardige Bamboe/Steen-motief afdruk op het oppervlak nog veel mooier wordt. Elke XIMAX P1 Plan Print Design radiator wordt in Europa vervaardigd met behulp van geavanceerde fabricagetechnologieën en uit gecontroleerde materialen. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmanscwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Voorzien van milieuvriendelijke poedercoatings
- Hoogwaardige afdruk met Bamboe/Steen-motief
- Compatibel met elke gangbare 50 mm middenaansluiting
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerposition: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourposition: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Bamboe/Steen |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470106a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenopsluiting
- Montageaterial
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers