Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Steen verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, glad bedrukte voorzijde met steentoren aan het strand, Art.-Nr.: 100470085a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Steen verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design Radiator P1 Plan Print met steenmotief bieden u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Hun volledig oppervlak, glad front met steenmotief is magnetisch en geeft de radiatoren een subtiele schoonheid. De verticale XIMAX Radiatoren P1 Plan Print kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk handelsstandaard thermostaat of elk standaard 50 mm middenaansluitingset, ook met smart-home radiatorventielen. De 50 mm middenverbinding biedt hierbij de noodzakelijke flexibiliteit wat betreft montage.
Met de XIMAX Design Radiatoren P1 Plan Print heeft u de flexibiliteit om het aansluitingstype geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze linksonder, linksboven, rechtsonder of rechtsboven worden ingesteld. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat fosfateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poederlakeerd wordt. Deze coating garandeert een onkratsbaar oppervlak met edel uiterlijk, dat door de hoogwaardige opdruk op het oppervlak nog mooier wordt. Elke XIMAX Design Radiator wordt in Europa uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Ximax Radiatoren zijn hoogwaardige Handwerkskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poederlakeerd
- Hoogwaardige opdruk met steenmotief
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluitingset
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Steen |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470085a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middeaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtstopjes
- Afsluitstopjes