Ximax ruimteverwarmer design radiator P1 Plan Print Sand verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenuitvoering, gladde bedrukte voorkant met zand- en steenmotief, Art.-Nr.: 100470077a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer design radiator P1 Plan Print Sand verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met zand-motief biedt u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitzonderlijke functionaliteit. Het volledig oppervlak met gladde voorkant met zand-motief is magnetisch en geeft de radiator een ingetogen schoonheid. De XIMAX radiator P1 Plan Print kan in elk gangbaar centrale verwarmingssysteem ingebouwd worden. Hij is combineerbaar met elk handelsstandaard thermostaatventiel of gangbare 50 mm centeraansluitgarnituur, ook met Smart-Home radiatorventiel. De 50 mm centeraansluiting zorgt hierbij voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de montage.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan Print hebt u de flexibiliteit om de aansluitwijze volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourpositie kunnen naar keuze onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts of bovenaan rechts bepaald worden. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gefosforeerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings gepoedercoat wordt. Deze coating garandeert een onempfindelijk oppervlak met edel uiterlijk, dat nog mooier wordt door de hoogwaardige afdruk op het oppervlak. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de meest moderne productietechnologieën. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige ambachtskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings gepoedercoat
- Hoogwaardige afdruk met zand-motief
- Combineerbaar met elk gangbare 50 mm centeraansluitgarnituur
- Aansluitschroefdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden schroefdraad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts, bovenaan rechts
- Rücklaufpositie: onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts, bovenaan rechts
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | zand |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470077a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenansluitin
- Montagemdateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluiting stoppers