Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Water 4 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm mittenaansluiting, glad bedrakte voorzijde met watervalstijl motief, Art.-Nr.: 100470093a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Water 4 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met water-motief biedt u niet alleen design en warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas afwerking en uitstekende functionaliteit. Het gladde, volledig voorgegroeide front met water-motief is magnetisch en geeft de radiator een kenmerkend ontwerp. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk handelsüblich thermostaatventiel, ook Smart-Home-ventielen, of met elke gangbare 50 mm middelaansluitings-garnituur. De 50 mm middelaansluiting van de radiatoren zorgt hier voor de nodige flexibiliteit bij de installatie.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan met water-print heeft u de flexibiliteit om het aansluittype volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen optioneel links beneden, links boven, rechts beneden of rechts boven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gegalvaniseerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings wordt gespoten. Deze coating garandeert een ongevoelig oppervlak met edele uitstraling, die door de hoogwaardige afdruk op het oppervlak nog mooier wordt. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. XIMAX radiatoren zijn hoogwaardige vakmannskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met water-motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings gespoten
- Combineerbaar met elke gangbare 50 mm middelaansluitings-garnituur
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden draad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: links beneden, links boven, rechts beneden, rechts boven
- Rücklaufpositie: links beneden, links boven, rechts beneden, rechts boven
- Vakmannskwaliteit, voor hoogste eisen aan afwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Water 4 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470093a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenverbinding
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopsel
- Afsluitstopsel