Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print water 2 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrakte voorkant met motief van vallend blad, Art.-Nr.: 100470078a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print water 2 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met water-motief bieden u niet alleen design en warmte, maar ook een uitstekende combinatie van vakmanwerk en uitstekende functionaliteit. Uw gladde, volflächige voorkant met water-motief is magnetisch en geeft de radiator een onderscheidend design. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk standaard thermostaatradiatorventiel, ook Smart-Home ventielen, of elke standaard 50 mm middenaansluiting. De 50 mm middenaansluiting van de radiatoren biedt de nodige flexibiliteit voor montage.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan met water Print hebt u de flexibiliteit om het aansluittype geheel naar uw persoonlijke behoeften te kiezen. De toevoer- en retourpositie kunnen naar keuze linksonder, linksboven, rechtsonder of rechtsboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorengradestaal, dat fosfaateerd en daarna met hoogwaardige milieuvrijendelijke poedercoatingslakken pulvergecoat wordt. Deze coating garandeert een weerstandbiedend oppervlak met edele uitstraling, dat nog mooier wordt door de hoogwaardige druk op het oppervlak. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. XIMAX radiatoren zijn hoogwaardige vakmanschap Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige druk met water-motief
- Uit koudgewalst radiatorengradestaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatingslakken pulvergecoat
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluitingsamenstel
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevaarpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmanschap, voor de hoogste eisen aan verarbeiding en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Water 2 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470078a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montageapparatuur
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitersstoppers