Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Water 3 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, gladde bedrukte voorkant met spuitend water motief, Art.-Nr.: 100470081a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Water 3 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design Radiator P1 Plan Print met watermotief biedt u niet alleen design en warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas verwerking en uitstekende functionaliteit. Uw gladde, voloppervlak voorzijde met watermotief is magnetisch en geeft de radiator een uniek design. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk gangbaar thermostaatventiel, ook smart-home-ventielen, of elk standaard 50 mm middenaansluiting. De 50 mm middenaansluiting van de radiatoren zorgt voor de nodige flexibiliteit wat betreft installatie.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan met watermotief hebt u de flexibiliteit om het aansluitingstype geheel naar uw individuele wensen te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts of bovenaan rechts worden ingesteld. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat geanodiseerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. Deze coating garandeert een onverschillige oppervlak met edele uitstraling, die door de hoogwaardige bedrukking op het oppervlak nog mooier wordt. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. XIMAX-radiatoren zijn hoogwaardige ambachtswerk Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige bedrukking met watermotief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluiting
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerstand: onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts, bovenaan rechts
- Retourstand: onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts, bovenaan rechts
- Ambachtswerk voor de hoogste eisen op het gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als blijk van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Water 3 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470081a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Materiaal voor montage
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitdoppen