Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print water 1 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrukte voorkant met stromend water motief, Art.-Nr.: 100470076a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print water 1 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met watermotief biedt u niet alleen design en warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas verwerking en uitstekende functionaliteit. Het gladde, volledig bedrkte front met watermotief is magnetisch en geeft de radiator een uniek design. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk standaard thermostaatventiel, ook Smart-Home ventielen, of elke gangbare 50 mm middenaansluitinggarnituur. De 50 mm middenansluting van de radiatoren zorgt voor de nodige flexibiliteit wat betreft de installatie.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan met watermotief hebt u de flexibiliteit om de aansluitingssoort geheel naar uw individuele wensen te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze linksonder, linksboven, rechtsonder of rechtsboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardig milieuvriendelijke poedercoating pulverbeschoten wordt. Deze coating garandeert een ongevoelige oppervlakte met edele uitstraling, die door de hoogwaardige druk op het oppervlak nog mooier wordt. Elke XIMAX designradiator wordt in Europa uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. XIMAX radiatoren zijn hoogwaardige vakmansnorm Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met watermotief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoating pulverbeschoten
- Combineerbaar met elke gangbare 50 mm middenaansluitinggarnituur
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot draadmidden: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmansnorm, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Water 1 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470076a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopjes
- Sluitstopjes