TraumGarten Schutting WPC CLASSIC Tuinpoort Antraciet/Zilver
Aluminium raam 66x40 mm, WPC-Classic-profielen, 98x180 cm, twee zichtabgestelde zijden, DIN rechts of links, incl. beslag set, Art.-Nr.: 100074257a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting WPC CLASSIC Tuinpoort Antraciet/Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
Het SYSTEM WPC Classic Deur combineert tijdloos design, moderne materialen en beproefde techniek voor veilige toegang tot huis en tuin. Het omlopende aluminium frame met een profielmaat van 66x40 mm biedt maximale stabiliteit en vormvastheid. De vulling bestaat uit hoogwaardige WPC-Classic-profielen, die weerbestendig, kleurvast en onderhoudsarm zijn. Een bijzonder kenmerk: De WPC Classic Deur hebben door verschillende profielzijden twee verschillende zichtszijden – zodat individuele ontwerpwensen gerealiseerd kunnen worden. De deur heeft een grootte van 98x180 cm en is optimaal afgestemd op het SYSTEM heksysteem. De scharnierrichting is fabrieksmäßig vastgesteld en moet bij de bestelling gekozen worden (DIN rechts of DIN links). In de leveringsverplichting zijn een compleet beslag en een insteekslot inbegrepen. Diverse kleurvarianten staan ter beschikking, bij steeds identieke techniek.
Producteigenschappen & voordelen:- Aluminium frame 66x40 mm: Voor hoge stabiliteit en blijvende vormvastheid
- WPC-Classic-profielen met twee zichtszijden: Verschillende profielzijden voor variabele optica op voor- en achterzijde
- Weerbestendig & kleurvast: Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm
- DIN rechts of DIN links: Scharnierrichting wordt bij bestelling vastgesteld, niet achteraf te veranderen
- Inclusief beslag & insteekslot: Voor veilig en comfortabel gebruik in leveringsverplichting opgenomen
- Afmetingen: 98x180 cm – veilige, comfortabele toegang voor huis en tuin
Het SYSTEM WPC Classic Deur overtuigt door beproefde techniek, variabele vormgeving en duurzame kwaliteit – de ideale aanvulling voor veel hekinstallaties.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld |
| kleur | Antraciet |
| Framekleur | Zilver |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Framebreedte | 60x40 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074257a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- System WPC Classic tuinpoort
- Beslag-set en insteekslot