TraumGarten schutting SYSTEEM houtcomposiet CLASSIC Tuinpoort Grijs/Zilver
Aluminium frame 66x40 mm, WPC-Classic-profiel, 98x180 cm, twee zijden zichtbaar, DIN rechts of links, incl. beslag set, Art.-Nr.: 100074481a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEEM houtcomposiet CLASSIC Tuinpoort Grijs/Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
Het SYSTEM WPC Classic poort combineert zeitloos design, moderne materialen en bewezen techniek voor veilige toegang tot huis en tuin. Het omlopende aluminiumprofiel met een profielafmeting van 66x40 mm biedt maximale stabiliteit en vormvastheid. De vulling bestaat uit hoogwaardige WPC-Classic-profielen, die weerbestendig, kleurvast en onderhoudsvriendelijk zijn. Een bijzonder kenmerk: De WPC Classic poorten beschikken dankzij verschillende profielzijden over twee verschillende zichtaanzichten – zo kunnen individuele ontwerpwensen gerealiseerd worden. De poort heeft een afmeting van 98x180 cm en is optimaal afgestemd op het SYSTEM heksysteem. De aanslag richting is fabrieksmatig bepaald en moet bij de bestelling worden gekozen (DIN rechts of DIN links). In de leveringsomvang zijn een compleet beslag en een insteekslot inbegrepen. Verschillende kleurvarianten zijn beschikbaar, bij altijd identieke techniek.
Producteigenschappen & voordelen:- Aluminiumprofiel 66x40 mm: Voor hoge stabiliteit en blijvende vormvastheid
- WPC-Classic-profielen met twee zichtaanzichten: Verschillende profielzijden voor variabele uitstraling op voor- en achterzijde
- Weerbestendig & kleurvast: Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- DIN rechts of DIN links: Aanslag richting wordt bij bestelling bepaald, niet achteraf wijzigbaar
- Inclusief beslag & insteekslot: Voor veilig en comfortabel gebruik in leveringsomvang inbegrepen
- Afmetingen: 98x180 cm – veilige, comfortabele toegang tot huis en tuin
Het SYSTEM WPC Classic poort overtuigt door bewezen techniek, variabele vormgeving en duurzame kwaliteit – de ideale aanvulling voor veel hekinstallaties.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld |
| kleur | Grijs |
| Framekleur | Zilver |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Framebreedte | 60x40 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074481a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Systeem WPC Classic tuinpoort
- beslag en insteekslot