TraumGarten schutting SYSTEM WPC CLASSIC tuinpoort Mandel/Anthrazit
Aluminium frame 66x40 mm, WPC-Classic-profiel, 98x180 cm, twee zijden zichtbaar, DIN rechts of links, incl. beslag, Art.-Nr.: 100074470a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM WPC CLASSIC tuinpoort Mandel/Anthrazit Online kopen tegen een voordelige prijs
Het SYSTEM WPC Classic Poort combineert tijdloos design, moderne materialen en beproefde techniek voor veilige toegang tot huis en tuin. Het doorlopende aluminiumprofiel met een profielmaat van 66x40 mm biedt maximale stabiliteit en vormvastheid. De vulling bestaat uit hoogwaardige WPC-Classic-profielen, die weerbestendig, kleurvast en onderhoudsarm zijn. Een bijzonderheid: De WPC Classic Poorten beschikken dankzij verschillende profielzijden over twee verschillende zijden – op deze manier kunnen individuele ontwerpwensen worden gerealiseerd. De poort heeft een maat van 98x180 cm en is optimaal afgestemd op het SYSTEM heksysteem. De scharnierkant is fabrieksmatig vastgesteld en moet bij de bestelling worden gekozen (DIN rechts of DIN links). In de leveringsomvang zijn een compleet beslagset en een steekslot inbegrepen. Verschillende kleurvarianten staan ter keuze, altijd met dezelfde techniek.
Producteigenschappen & voordelen:- Aluminiumprofiel 66x40 mm: Voor hoge stabiliteit en duurzame vormvastheit
- WPC-Classic-profielen met twee zijden: Verschillende profielzijden voor variabele optiek op voor- en achterkant
- Weerbestendig & kleurvast: Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm
- DIN rechts of DIN links: Scharnierkant wordt bij de bestelling vastgesteld, niet achteraf veranderbaar
- Inclusief beslagset & steekslot: Voor veilig en comfortabel gebruik in leveringsomvang inbegrepen
- Maten: 98x180 cm – veilige, comfortabele toegang voor huis en tuin
Het SYSTEM WPC Classic Poort overtuigt door beproefde techniek, variabele vormgeving en duurzame kwaliteit – de ideale aanvulling voor veel hekinstallaties.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld |
| kleur | Amandel |
| Framekleur | Antraciet |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Framebreedte | 60x40 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074470a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- WPC Classic tuinpoort
- Beslag- en insteekslotset