TraumGarten schutting WPC CLASSIC tuinpoort Zand/Zilver
Aluminium-frame 66x40 mm, WPC-Classic-profielen, 98x180 cm, twee zijden zichtbaar, DIN rechts of links, incl. beslag-set, Art.-Nr.: 100074169a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting WPC CLASSIC tuinpoort Zand/Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
Het SYSTEM WPC Classic hek combineert tijdloos design, moderne materialen en bewezen techniek voor een veilige toegang tot huis en tuin. Het omlopende aluminiumprofiel met een profielafmeting van 66x40 mm biedt maximale stabiliteit en vormvastheid. De vulling bestaat uit hoogwaardig WPC-Classic-profielen, die weerbestendig, kleurvast en onderhoudsvriendelijk zijn. Een bijzonder kenmerk: De WPC Classic hekken beschikken door verschillende profielzijden over twee verschillende zichtszijden – zo kunnen individuele ontwerpwensen gerealiseerd worden. Het hek heeft een afmeting van 98x180 cm en is optimaal afgestemd op het SYSTEM heksysteem. De scharnierkant is fabrieksingesteld en moet bij de bestelling worden gekozen (DIN rechts of DIN links). In de levering zijn een volledig beslag set en een insteekslot inbegrepen. Meerdere kleurvarianten zijn beschikbaar, bij steeds identieke techniek.
Producteigenschappen & voordelen:- Aluminiumprofiel 66x40 mm: Voor hoge stabiliteit en blijvende vormvastheid
- WPC-Classic-profielen met twee zichtszijden: Verschillende profielzijden voor variabele uitstraling op voor- en achterzijde
- Weerbestendig & kleurvast: Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- DIN rechts of DIN links: Scharnierkant wordt bij bestelling vastgesteld, niet achteraf wijzigbaar
- Inclusief beslag set & insteekslot: Voor veilige en comfortabele gebruik in leveringspakket inbegrepen
- Afmetingen: 98x180 cm – veilige, comfortabele toegang tot huis en tuin
Het SYSTEM WPC Classic hek overtuigt door bewezen techniek, variabele vormgeving en duurzame kwaliteit – de ideale aanvulling voor veel hekinstallaties.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld |
| kleur | Zand |
| Framekleur | Zilver |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Framebreedte | 60x40 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074169a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- System WPC Classic tuinpoort
- Beslag en insteekslot