TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel zilver scherm steekzaun lamellenomheining
Beschikbaar in de breedte 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100447764a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
74
,
13
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel zilver scherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU XL is het moderne, flexibele schuttingsysteem van TraumGarten. Met de Afzonderlijke profielen in zilver kunt u individuele hekwerkvelden eenvoudig en snel zelf ontwerpen.
De 30 cm hoge afzonderlijke profielen kunt u flexibel door inkorten op de gewenste breedte aanpassen. De montage gebeurt met de SYSTEM schuttingspalen.
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-nut-profielen H/T 300x20 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5/238x30x2 cm
- Zelfgestelde hekwerkvelden uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Apart bestelbaar.
- De passende universele poortpalen vindt u bij de accessoires.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Zilver |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 178 cm, 238 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100447764a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel zilver scherm steekzaun lamellenomheining