TraumGarten schutting SYSTEEM ALU XL Enkelprofiel Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Beschikbaar in de breedte van 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100447758a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
71
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEEM ALU XL Enkelprofiel Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU XL is het moderne, flexibele schuttingsysteem van TraumGarten. Met de afzonderlijke profielen in antraciet kunt u individuele hekwerkelementen eenvoudig en snel zelf samenstellen.
De 30 cm hoge afzonderlijke profielen kunt u variabel door inkorten op de gewenste breedte aanpassen. De montage geschiedt met de SYSTEM schuttingpalen.
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-veer-profielen H/T 300x20 mm
- Afmetingen: B/H/T 178,5/238x30x2 cm
- Zelf samengestelde hekwerkelementen uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Afzonderlijk bestellen.
- De passende universele poortpalen vindt u in het toebehoren.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Antraciet |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 178 cm, 238 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100447758a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEEM ALU XL Enkelprofiel Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining