TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel Vintage-Oak zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Beschikbaar in de breedte 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100447766a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
81
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel Vintage-Oak zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU XL ist het moderne, flexibele schuttingsysteem van TraumGarten. Met de afzonderlijke profielen in Vintage-Oak kunt u individuele hekwerkelementen eenvoudig en snel zelf ontwerpen.
De 30 cm hoge afzonderlijke profielen kunt u flexibel door verkorting op de gewenste breedte aanpassen. De montage gebeurt met de SYSTEM schuttingspalen.
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-veder-profielen H/T 300x20 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5/238x30x2 cm
- Zelf samengestelde hekwerkelementen uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Afzonderlijk bestelbaarder.
- De passende universele poortspaalpalen vindt u in het toebehoren.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Vintage Oak |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 178 cm, 238 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100447766a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL enkelprofiel Vintage-Oak zichtscherm steekzaun lamellenomheining