TraumGarten Schutting SYSTEM ALU XL Enkelprofiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Beschikbaar in de breedte 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100447768a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
74
,
13
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEM ALU XL Enkelprofiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU XL is het moderne, flexibele schuttingsysteem van TraumGarten. Met de individuele profielen in wit kunt u individuele hekwerkelementen eenvoudig en snel zelf ontwerpen.
De 30 cm hoge individuele profielen kunt u variabel door inkorten op de gewenste breedte aanpassen. De montage vindt plaats met de SYSTEM schuttingpalen.
- Materiaal: aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-veer-profielen H/T 300x20 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5/238x30x2 cm
- Zelf samengestelde hekwerkelementen uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Afzonderlijk bestelbaar.
- De bijbehorende universele poortpalen vindt u in het toebehoren.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Wit |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 178 cm, 238 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100447768a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten Schutting SYSTEM ALU XL Enkelprofiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining