NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV kastanjebruin ruitprofiel
eenzijdig gestructureerd, mat, Art.-Nr.: 100422253a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV kastanjebruin ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM WPC-gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV bestaat uit recycleerbaar houtcomposiet (WPC), een hout-kunststof-verbindingsmateriaal dat bijzonder duurzaam is. De gevelprofielen hebben een aan één zijde gebobbeld, mat oppervlak en een natuurlijke houtuitstraling. Ze zijn uiterst duurzaam, weerbestendig en gemakkelijk schoon te maken. Ze kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in een oogopslag:- Bescherming tegen vocht en regen dankzij achtergeventileerde gevelbekleding
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie die extra kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een elektrisch geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen lawaai en geluidsdempende werking
De gevelprofielen worden met de NATURinFORM gevelklemmen op de NATURinFORM basisprofilen van aluminium of een houten onderconstructie bevestigd.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE exklusiv |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | 17 mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | 70 mm, 103 mm, 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | ca. 1,15 kg/m, ca. 1,9 kg/m, ca. 2,8 kg/m |
| Materiaalverbruik | 6,8 lfm/m², 10 lfm/m², 15 lfm/m² |
| kleur | Kastanje |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422253a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV kastanjebruin ruitprofiel