NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV Grafietgrijs ruitprofiel
eenzijdig reliëf, mat, Art.-Nr.: 100230789a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV Grafietgrijs ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM WPC-gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV bestaat uit recyclebare WPC (houtcomposiet), een hout-kunststof-verbindingsmaterialen die bijzonder duurzaam zijn. De gevelbekleidingsprofielen hebben een aan één zijde gegroefd, mat oppervlak en een natuurlijke houtoptiek. Ze zijn uiterst duurzaam, weerbestendig en gemakkelijk schoon te maken. Ze kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in een oogopslag:- Bescherming tegen vocht en regen door geventileerde gevelbekleding
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie die extra kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen lawaai en geluiddemping
De gevelbekleidingsprofielen worden met de NATURinFORM gevelbekleidingsklemmen op de NATURinFORM basisprofielen van aluminium of een houten onderconstructie bevestigd.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE exklusiv |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | ca. 70 mm, ca. 103 mm, ca. 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | 1,13 kg/m, 1,83 kg/m, 2,7 kg/m |
| Materiaalverbruik | 6,8 lfm/m², 10 lfm/m², 15 lfm/m² |
| kleur | Grafietgrijs |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100230789a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV Grafietgrijs ruitprofiel