NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF basaltgrijs ruitprofiel
eenzijdig geprofileerd, mat, Art.-Nr.: 100230792a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
35
,
95
€
8,99 € / m
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF basaltgrijs ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM WPC-gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV bestaat uit recycleerbaar houtcomposiet (WPC), een hout-kunststof-verbindingsmateriaal dat bijzonder duurzaam is. De gevelprofielen hebben een eenzijdig reliëfgeperst, mat oppervlak en een natuurlijke houtoptiek. Ze zijn zeer duurzaam, weersbestendig en gemakkelijk te reinigen. Ze kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in één oogopslag:- Bescherming tegen vocht en regen door een geventileerde gevel
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie die extra kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen geluid en geluidsdemping
De gevelprofielen worden met de NATURinFORM gevelbeklemmingen op de NATURinFORM basisprofielen van aluminium of een houten onderconstructie aangebracht.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE exklusiv |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | ca. 70 mm, ca. 103 mm, ca. 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | 1,13 kg/m, 1,83 kg/m, 2,7 kg/m |
| Materiaalverbruik | 6,8 lfm/m², 10 lfm/m², 15 lfm/m² |
| kleur | Basaltgrijs |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100230792a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF basaltgrijs ruitprofiel