NATURinFORM houtcomposiet gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF bernsteinkleurig ruitprofiel
één zijde gestempeld, mat, Art.-Nr.: 100422241a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM houtcomposiet gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF bernsteinkleurig ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM houtcomposiet gevelbekleding DIE GESTALTENDE EXKLUSIV bestaat uit recycleerbare houtcomposiet (Wood Plastic Composite), een hout-kunststof verbindingsmateriaal dat bijzonder duurzaam is. De gevelprofielen hebben een aan één zijde geperst, mat oppervlak en een natuurlijke houtuitstraling. Ze zijn zeer duurzaam, weerbestendig en gemakkelijk schoon te maken. Ze kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in één oogopslag:- Bescherming tegen vocht en regen door geventileerde gevel
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie, die aanvullend kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen geluid en geluiddemping
De gevelprofielen worden met de NATURinFORM gevelklemmen op de NATURinFORM basisprofielen van aluminium of een houten onderconstructie aangebracht.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE exklusiv |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | 17 mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | 70 mm, 103 mm, 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | ca. 1,15 kg/m, ca. 1,9 kg/m, ca. 2,8 kg/m |
| Materiaalverbruik | 6,8 lfm/m², 10 lfm/m², 15 lfm/m² |
| kleur | Amberbuin |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422241a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM houtcomposiet gevelbekleding DE VORMGEVENDE EXCLUSIEF bernsteinkleurig ruitprofiel