GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Noten co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430150 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Noten co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel profiel voor de GroJa Solid steekzaun ter vervanging van beschadigde profielen of voor de opbouw van eigen privacyschermen. De individuele profielen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid groef- en veringprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Door deze mantel zijn de profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek volgens uw voorstellingen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en privacyscherm zoeken. De profielen hebben een afmeting van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekseriegroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken ook de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Bilaterale gelijke optica: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Co-geëxtrudeerde groef- en veringprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinter- of scheurvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede opvulgeometrie
- Ongevoelig voor weersinvloeden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en eenvoudig op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717151000000 |
| Art.-Nr.: | 100430150 |
| EAN: | 4250260953998 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Noten co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining