GroJa Solid Steekzaun Schutting Afzonderlijk Profiel Zwart co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden identieke look, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430146 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Afzonderlijk Profiel Zwart co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor de GroJa Solid steekzaun om beschadigde profielen te vervangen of om uw eigen schermingselementen op te bouwen. De enkele profielen uit duurzaam houtcomposiet (bamboe kunststof composiet) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid groef- en federprofielen bestaan uit een houtcomposietkern en een kunststof beschermingsmantel. Door deze mantel zijn de profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken houtcomposietmateriaal laten de profielen zich met standaard houtbewerkingsgeredschappen op elke gewenste maat zagen. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en scherm zoeken. De profielen hebben een maat van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en dekoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam houtcomposietmateriaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Co-geëxtrudeerde groef- en federprofielen houtcomposietkern met kunststof beschermingsmantel
- Eenvoudig te bewerken: Gemakkelijk in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinters- of scheurvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen schilderwerk vereist
- Eenvoudige montage: Snel en zonder gedoe op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| kleur | Zwart |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 3,50 |
| HAN | 210717155000000 |
| Art.-Nr.: | 100430146 |
| EAN: | 4250260970568 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Steekzaun Schutting Afzonderlijk Profiel Zwart co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining