GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Steengrijs co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde opdruk, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430149 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Steengrijs co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor de GroJa Solid steekzaun om beschadigde profielen te vervangen of voor het opbouwen van eigen zichtschermselementen. De enkelvoudige profielen uit duurzaam BPC (Bamboe Plastic Composiet) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. De meeuitgeperste GroJa Solid groef- en verenprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Door deze mantel zijn de profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgeredschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelvoudige profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zoeken. De profielen hebben een maat van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design aan beide zijden
- Meeuitgeperste groef- en verenprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinters- of scheurvorming
- Modern texture: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onvergankelijk tegen weersomstandigheden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Steengrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 3,50 |
| HAN | 210717152000000 |
| Art.-Nr.: | 100430149 |
| EAN: | 4250260954001 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Steengrijs co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining