GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Bi-Color co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430145 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Bi-Color co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel profiel voor de GroJa Solid steekzaun om beschadigde profielen te vervangen of om uw eigen zichtschermelementen op te bouwen. De enkelprofilen uit duurzaam BPC (Bamboe Kunststof Composiet) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid groef- en federprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel waardoor deze profielen minder gevoelig zijn voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk verwerkbare BPC-materiaal kunnen de profielen met gebruikelijk houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat de afrastering volgens uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelprofilen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijke en duurzame wind- en zichtschutz zoeken. De profielen hebben de maat 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designelementen voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Tweezijdig gelijk uiterlijk: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Co-geëxtrudeerde groef- en federprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Gemakkelijk te verwerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinter- of barstvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulvormgeometrie
- Onvoelbaar voor weersomstandigheden: Geen schilderwerk vereist
- Eenvoudige montage: Snel en ongecompliceerd op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 3,50 |
| HAN | 210717154000000 |
| Art.-Nr.: | 100430145 |
| EAN: | 4250260970551 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Bi-Color co-geëxtrudeerd Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining