GroJa Solid steekzaun privacyscherm Enkelprofiel Bi-Color Zand privacyscherm steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430151 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid steekzaun privacyscherm Enkelprofiel Bi-Color Zand privacyscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelprofiel voor de GroJa Solid steekzaun om defecte profielen uit te wisselen of voor de bouw van eigen schuttingelementen. De enkelpprofielen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgeredschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om de schutting naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelpprofielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendige en duurzame wind- en zichtschutz zoeken. De profielen hebben een afmeting van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veerprofielen van de schuttingserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design aan beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinter- of scheurvorming
- Moderne textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongeïnteresseerd in weersomstandigheden: Geen schildering vereist
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717140000000 |
| Art.-Nr.: | 100430151 |
| EAN: | 4250260953981 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid steekzaun privacyscherm Enkelprofiel Bi-Color Zand privacyscherm steekzaun lamellenomheining