GroJa Solid steekzaun privacyschutting enkelprofiel Anthracietgrijs privacyscherm steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430144 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid steekzaun privacyschutting enkelprofiel Anthracietgrijs privacyscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkelement voor het GroJa Solid steekzaun om beschadigde profielen te vervangen of voor het opbouwen van eigen schutting-elementen. De enkele hekwerkelementen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn uitermate onderhoudsarm en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat gezaagd worden. De eenvoudige montage stelt u in staat om de schutting naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkele hekwerkelementen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsarme en robuuste wind- en zichtscherm zoeken. De profielen hebben een afmeting van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de schuttingseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en robuust
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide kanten
- Eenvoudig te bewerken: Gemakkelijk in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en robuust: Geen splintering of scheuren
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersinvloeden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en eenvoudig op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717153000000 |
| Art.-Nr.: | 100430144 |
| EAN: | 4250260967865 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid steekzaun privacyschutting enkelprofiel Anthracietgrijs privacyscherm steekzaun lamellenomheining