GroJa Solid steekzaun privacyhek enkelprofiel Grijs privacy schermzaun lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430143 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid steekzaun privacyhek enkelprofiel Grijs privacy schermzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelprofiel voor de GroJa Solid steekzaun om beschadigde profielen uit te wisselen of voor het opbouwen van eigen privacy-elementen. De enkelprofiel uit duurzaam BPC (Bamboe-kunststofcomposiet) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met gewone houtbewerkingsgeredschappen op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om de schutting volgens uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelprofiel zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zoeken. De profielen hebben de maat 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpopties
Combineer de groef- en verenprofielen van de schuttingserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken het bovendien mogelijk designinzetten te integreren voor een bijzondere optiek. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk ontwerp van beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinters of scheurvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onwelwillend tegen weersomstandigheden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| kleur | Grijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717156000000 |
| Art.-Nr.: | 100430143 |
| EAN: | 4250260971015 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid steekzaun privacyhek enkelprofiel Grijs privacy schermzaun lamellenomheining