GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Terra Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitvoering, zeer veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100430148 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Terra Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor de GroJa Solid steekzaun om defecte profielen te vervangen of om uw eigen schermingselementen op te bouwen. De enkele profielen uit duurzaam BPC (Bamboe Kunststofcomposiet) zijn extreem onderhoudsarm en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunt u de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat zagen. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek snel en zonder veel moeite naar uw wensen op te bouwen. De enkele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsarme en sterke wind- en zichtbescherming zoeken. De profielen hebben een afmeting van 180x15x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en valprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designelementen mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en slijtvast
- Aan beide zijden dezelfde optiek: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en slijtvast: Geen splinters- of scheurvorming
- Modern patroon: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Terra |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717111800001 |
| Art.-Nr.: | 100430148 |
| EAN: | 4250260951901 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Steekzaun Schutting Enkelprofiel Terra Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining