GroJa Solid Ruitpatroon houtcomposiet-steekzaun Schutting Teakhout gecoëxtrudeerd, Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Ruitpatroonhek
3-plankenoptiek, elegante schaduwvoegen, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479633 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Ruitpatroon houtcomposiet-steekzaun Schutting Teakhout gecoëxtrudeerd, Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Individueel profiel voor het GroJa Solid Rhombus steekzaun om enkele profielen te vervangen bij beschadiging of om zelf privacyschermen samen te stellen. De co-geëxtrudeerde groef- en verenprofielen bestaan uit een BPC-kern (bamboevezel-kunststofcombinatie) en een beschermende kunststofbekleding. Hierdoor zijn zij bijzonder ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan met standaard houtbewerkingsgereedschap eenvoudig op elke gewenste maat worden gezaagd. De individuele profielen hebben een afmeting van 180x30x1,9 cm. Elk accessoire uit de GroJa Solid-serie is compatibel met deze steekzaunprofielen, zodat u de privacyschutting geheel naar wens kunt aanpassen en ontwerpen.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar wens. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en belastbaar
- Elegant design: Brede 3-profielen met elegante schaduwvoegen
- Ongevoelig: Voor vlekken en hardnekkige vervuiling
- Robuust: Bijzonder duurzaam en weerbestendig
- Gelijke uitstraling aan beide zijden: Voor een harmonieuze tuinontwerp
- Eenvoudige montage: Snel en ongecompliceerd op te bouwen
- Compatibel: Met elk accessoire uit de GroJa Solid-serie
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Rhombus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Teak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717162100005 |
| Art.-Nr.: | 100479633 |
| EAN: | 4250260975679 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Ruitpatroon houtcomposiet-steekzaun Schutting Teakhout gecoëxtrudeerd, Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Ruitpatroonhek