GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting Bi-Color co-geëxtrudeerd, enkelprofiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek
3-plankoptiek, elegante schaduwvoegen, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479597 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting Bi-Color co-geëxtrudeerd, enkelprofiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor het GroJa Solid Rhombus steekzaun om beschadigde profielen te vervangen of om zelf privacyschermen samen te stellen. De co-geëxtrudeerde groef- en verenprofielen bestaan uit een BPC-kern (bamboe-kunststofcombinatie) en een beschermende kunststofmantel. Hierdoor zijn ze bijzonder ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De afzonderlijke profielen hebben een afmeting van 180x30x1,9 cm. Elk toebehoren van de GroJa Solid-serie is compatibel met deze steekzaunprofielen, zodat u uw privacyschutting volledig naar uw wensen kunt aanpassen en ontwerpen.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en bestendig
- Elegant design: Brede 3-voudigprofielen met elegante schaduwvoegen
- Ongevoelig: Voor vlekken en hardnekkige vervuiling
- Robuust: Bijzonder duurzaam en weerbestendig
- Tweezijdig gelijk uiterlijk: Voor een harmonieuze tuinontwerp
- Eenvoudige montage: Snel en unkompliziert op te bouwen
- Compatibel: Met alle toebehoren van de GroJa Solid-serie
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Rhombus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bruin-Grijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717162100006 |
| Art.-Nr.: | 100479597 |
| EAN: | 4250260974511 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting Bi-Color co-geëxtrudeerd, enkelprofiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek