GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun privacyschutting steengrijs co-geëxtrudeerd, enkelprofiel privacyscherm steekzaun ruitpatroonhek
3-laags houtoptiek, elegante schaduwvoegen, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479596 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun privacyschutting steengrijs co-geëxtrudeerd, enkelprofiel privacyscherm steekzaun ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor het GroJa Solid Rhombus steekzaun voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het zelf ontwerpen van schutting-elementen. De co-geëxtrudeerde groef- en verenprofielen bestaan uit een BPC-kern (bamboe-kunststofcombinatie) en een beschermende kunststofmantel. Dit maakt ze bijzonder ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkelprofilen hebben de afmeting 180x30x1,9 cm. Elk toebehoren van de GroJa Solid-serie is compatibel met deze steekzaunprofielen, zodat u de schutting volledig naar uw wensen kunt aanpassen en ontwerpen.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekwerkseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme stekking systeem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en uitvoeringen. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en slijtvast
- Elegant design: Brede 3-profielen met elegante schaduwvoegen
- Ongevoelig: Voor vlekken en hardnekkige vervuiling
- Robuust: Bijzonder duurzaam en weerbestendig
- Gelijkwaardig uiterlijk aan beide zijden: Voor een harmonieuze tuinontwerp
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
- Compatibel: Met elk toebehoren van de GroJa Solid-serie
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Rhombus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Steengrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717162100003 |
| Art.-Nr.: | 100479596 |
| EAN: | 4250260974504 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun privacyschutting steengrijs co-geëxtrudeerd, enkelprofiel privacyscherm steekzaun ruitpatroonhek