GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting walnoot co-geëxtrudeerd, enkelvoudig profiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek
3-planks-look, elegante schaduwvoegen, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479595 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting walnoot co-geëxtrudeerd, enkelvoudig profiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelprofiel voor het GroJa Solid Rhombus steekzaun ter vervanging van enkele profielen bij beschadiging of voor het zelf ontwerpen van schutting-elementen. De co-geëxtrudeerde groef- en valprofielen bestaan uit een BPC-kern (bamboevezels-kunststofcombinatie) en een beschermende kunststofbekleding. Hierdoor zijn zij bijzonder ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkele profielen hebben de maat 180x30x1,9 cm. Al het toebehoren van de GroJa Solid-serie is compatibel met deze steekzaunprofielen, zodat u de schutting volledig naar uw wensen kunt aanpassen of inrichten.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en valprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en slijtvast
- Elegant design: Brede 3er-profielen met elegante schaduwvoegen
- Ongevoelig: Voor vlekken en hardnekkige vervuiling
- Robuust: Bijzonder duurzaam en weersbestendig
- Beide zijden gelijke uitstraling: Voor een harmonieuze tuinontwerp
- Eenvoudige montage: Snel en zonder omslachtigheid op te bouwen
- Compatibel: Met al het toebehoren van de GroJa Solid-serie
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Rhombus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717162100004 |
| Art.-Nr.: | 100479595 |
| EAN: | 4250260974498 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Rhombus BPC-steekzaun schutting walnoot co-geëxtrudeerd, enkelvoudig profiel zichtscherm steekzaun ruitpatroonhek