GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Zwart co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479387 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Zwart co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekelementkompofiel voor de GroJa Solid Grande Premium steekzaun om afzonderlijke profielen uit te wisselen bij beschadiging of om zelfontworpen schuttingselementen op te bouwen. De enkele profielen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn extreem onderhoudsarm en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. Het gemakkelijk bewerkbare BPC-materiaal kan met gewone houtbewerkt gereedschappen eenvoudig op elke gewenste grootte worden gezaagd. De enkele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsarme en duurzame wind- en zichtbescherming zoeken die zij zelf kunnen vormgeven. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid Grande Premium-profielen zijn 180x24x1,9 cm groot. Ze bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Dankzij deze mantel zijn de BPC-profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide kanten
- Gemakkelijk te bewerken: Gemakkelijk in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinters of scheuren
- Moderne textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersinvloeden: Geen verven nodig
- Eenvoudige montage: Snel en ongecompliceerd op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| kleur | Zwart |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717160800000 |
| Art.-Nr.: | 100479387 |
| EAN: | 4250260970834 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Zwart co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining