GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Walnoot co-geëxtrudeerd Enkel profiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479384 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Walnoot co-geëxtrudeerd Enkel profiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelelement voor het GroJa Solid Grande Premium steekzaun om individuele elementen bij beschadiging uit te wisselen of voor het opbouwen van zelfgemaakte zichtscherm elementen. De enkelelementen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen verontreinigingen en weersinvloeden. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal laat zich gewoon met standaard houtbewerkingswerkzeugen op elke gewenste maat zagen. De enkelelementen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en robuust wind- en zichtscherm ter zelf ontwerpen zoeken. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid Grande Premium elementen zijn 180x24x1,9 cm groot. Ze bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Dankzij deze mantel zijn de BPC-elementen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige verontreinigingen.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en vezelementen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het eenduidige steeksysteem laten de elementen zich moeiteloos met elkaar combineren. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlatten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en robuust
- Tweezijdig gelijk uiterlijk: Aantrekkelijk design aan beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en robuust: Geen splintervorming of barsten
- Moderne textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onvoelig voor weersinvloeden: Geen verven nodig
- Eenvoudige montage: Snel en probleemloos op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717160500000 |
| Art.-Nr.: | 100479384 |
| EAN: | 4250260961399 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Walnoot co-geëxtrudeerd Enkel profiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining