GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Bi-Color coëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479386 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Bi-Color coëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Hekelement voor de GroJa Solid Grande Premium steekzaun om individuele profielen te vervangen bij beschadiging of voor het bouwen van zelf ontworpen zichtscherm-elementen. De individuele profielen van duurzaam BPC (Bamboe kunststofcomposiet) zijn extreem onderhoudsarm en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgerei op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsarm en robuust wind- en zichtscherm zoeken om zelf vorm te geven. De mee-geëxtrudeerde GroJa Solid Grande Premium profielen hebben afmetingen van 180x24x1,9 cm. Ze bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Dankzij deze mantel zijn de BPC-profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kiest tussen verschillende materialen, vormen en designs. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsarm en robuust
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide kanten
- Eenvoudig te bewerken: Gemakkelijk in te korten en aan te passen
- Zeer stabiel en robuust: Geen splinters of scheurvorming
- Modern structuurpatroon: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onbeïnvloed door weersinvloeden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en zonder complicaties op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717160700000 |
| Art.-Nr.: | 100479386 |
| EAN: | 4250260970827 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Bi-Color coëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining